MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13989264
nr 1398 9264
Byrå
rokokostil, bemålad. Bredd: 87, djup: 42 cm, höjd: 144 cm
Kondition: slitage, skador, skadade ben
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:53:02
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr